2019-02-13

STAŻE DLA OSÓB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA

Zapraszamy do zapoznania się z projektami w ramach, których oferowane są szkolenia i płatne staże dla osób bezrobotnych.
Więcej informacji pod adresem: http://kariera.ida-system.pl/
oraz http://www.kwalifkacje.ida-system.pl/

2018-07-17

Uwaga! trwa nabór na kurs pedagogiczny!

OŚRODEK SZKOLENIOWY CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W MIELCU ogłasza nabór 80 godzinny kurs pedagogiczny dla:
instruktorów praktycznej nauki zawodu,
wykładowców pozaszkolnych form kształcenia.

Koszt kursu wraz z egzaminem to 750,00 złotych.
Kurs pedagogiczny jest nieodnawialny!
Zrobiony raz, ważny jest na całe życie! Bliższe informacje i zapisy w Biurze Cechu Rzemiosł Różnych w Mielcu, ul. Krótka 1 lub pod nr tel. 17 773 11 79.

2017-11-08

Szkolenie okresowe pracowników służby BHP

Ośrodek Szkoleniowy Cechu Rzemiosł Różnych w Mielcu ogłasza nabór na szkolenie okresowe pracowników służby BHP i osób wykonujących zadania tej służby. Więcej informacji w zakładce kursy, szkolenia jak również pod nr telefonu 17 773 11 79.

Historia Cechu

Cech Rzemiosł Różnych w Mielcu legitymujący się ponad 500 letnim rodowodem zrzesza rzemieślników o wieloletnich tradycjach, jak również nowo utworzone zakłady prowadzone przez młodych fachowców, którzy swoje pierwsze zawodowe szlify zdobywali pod okiem znanych i cenionych w naszym regionie mistrzów kunsztu rzemieślniczego.
Mielecki Cech zrzesza obecnie 220 rzemieślników z różnych branż, spośród których 140 rzemieślników kształci 480 pracowników młodocianych na poziomie zasadniczym zawodowym.

Dominującą branżą jest:

• fryzjerstwo,
  • mechanika i elaktromechanika pojazdowa,
  • metalowa,
  • budowlana,
  • cukiernicza.

Pracownicy młodociani uczestniczą w konkursach fryzjerskich, z zakresu wiedzy BHP organizowanych przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie.

W ramach działalności statutowej Cech organizuje:

• kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu/ wykładowców pozaszkolnych form kształcenia,
  • szkolenia z zakresu wiedzy BHP,
  • egzaminy czeladniczo - mistrzowskie,

Zrzeszeni rzemieślnicy wraz z pocztem sztandarowym uczestniczą w obchodach świąt państwowych jak również, co roku w pielgrzymkach rzemiosła na Jasną Górę.