2019-06-13

KURS PEDAGOGICZNY- SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Cech Rzemiosł Różnych w Mielcu, informuje, iż 18.06.2019 r. (wtorek) o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne kursu pedagogicznego dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Chętne osoby serdecznie zapraszamy.

2019-05-20

Szkolenie pracodawców wyk. zadania służby BHP

OŚRODEK SZKOLENIOWY CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W MIELCU prowadzi nabór na szkolenie dla pracodawców wykonujących zadania służby bezpieczeństwa i higieny pracy w wymiarze 64 godzin.

Zapisy na szkolenie prowadzi Biuro Cechu, Mielec ul. Krótka 1, tel. 17 773 11 79.

2019-05-20

Kurs BHP!

Trwa nabór na kurs z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla pracowników, pracodawców i osób kierujących pracownikami. Więcej informacji pod numerem telefonu 17 773 11 79 lub osobiście w biurze Cechu przy ul. Krótkiej 1.

41 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego

Informujemy, że 10 marca 2019 roku (niedziela) o godz. 10.00 przeprowadzony zostanie 41 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, który odbędzie się w Zespole Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu, ul. Świętego Ducha 1 (sala sportowa).

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie uczniowie, odbywający praktyczną naukę w zawodzie „fryzjer”, w salonach zrzeszonych w naszym Cechu.

Konkurs obejmuje następujące konkurencje:
  • fryzjerstwo damskie – fryzura dzienna i fryzura wieczorowa (uczestnik konkurencji wykonuje obie fryzury)
  • fryzjerstwo męskie - modelowanie fryzury z długich włosów, modelowanie fryzury klasycznej (uczestnik konkurencji wykonuje obie fryzury)
  • konkurencja indywidualna do wyboru:
-fryzura z fal i pierścieni na mokro - a'la Monroe (wyłącznie I rok nauki),
-fryzura ślubna z długich włosów.

Prace konkursowe można będzie wykonywać wyłącznie na główkach. Uczestnicy mogą startować tylko w jednej konkurencji. Zapisy chętnych osób do udziału przyjmujemy w Biurze Cechu do 15 stycznia 2019 roku.

(Regulamin Konkursu dostępny w Biurze Cechu)

Zachęcamy wszystkich uczniów fryzjerstwa do czynnego udziału w konkursie. Zapisy chętnych osób do udziału przyjmujemy w Biurze Cechu do 15 stycznia 2019 roku.

Organizujemy również wspólny wyjazd autokarowy. Na wyjazd mogą zapisywać się zarówno osoby biorące udział w konkursie, jak i osoby, które chcą się przyglądnąć, w jaki sposób przebiega konkurs fryzjerski.

Zapisy osób chętnych na wspólny wyjazd autokarowy przyjmujemy w Biurze Cechu do 28 lutego 2019 roku.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.