2019-02-13

STAŻE DLA OSÓB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA

Zapraszamy do zapoznania się z projektami w ramach, których oferowane są szkolenia i płatne staże dla osób bezrobotnych.
Więcej informacji pod adresem: http://kariera.ida-system.pl/
oraz http://www.kwalifkacje.ida-system.pl/

2018-07-17

Uwaga! trwa nabór na kurs pedagogiczny!

OŚRODEK SZKOLENIOWY CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W MIELCU ogłasza nabór 80 godzinny kurs pedagogiczny dla:
instruktorów praktycznej nauki zawodu,
wykładowców pozaszkolnych form kształcenia.

Koszt kursu wraz z egzaminem to 750,00 złotych.
Kurs pedagogiczny jest nieodnawialny!
Zrobiony raz, ważny jest na całe życie! Bliższe informacje i zapisy w Biurze Cechu Rzemiosł Różnych w Mielcu, ul. Krótka 1 lub pod nr tel. 17 773 11 79.

2017-11-08

Szkolenie okresowe pracowników służby BHP

Ośrodek Szkoleniowy Cechu Rzemiosł Różnych w Mielcu ogłasza nabór na szkolenie okresowe pracowników służby BHP i osób wykonujących zadania tej służby. Więcej informacji w zakładce kursy, szkolenia jak również pod nr telefonu 17 773 11 79.

41 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego

Informujemy, że 10 marca 2019 roku (niedziela) o godz. 10.00 przeprowadzony zostanie 41 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, który odbędzie się w Zespole Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu, ul. Świętego Ducha 1 (sala sportowa).

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie uczniowie, odbywający praktyczną naukę w zawodzie „fryzjer”, w salonach zrzeszonych w naszym Cechu.

Konkurs obejmuje następujące konkurencje:
  • fryzjerstwo damskie – fryzura dzienna i fryzura wieczorowa (uczestnik konkurencji wykonuje obie fryzury)
  • fryzjerstwo męskie - modelowanie fryzury z długich włosów, modelowanie fryzury klasycznej (uczestnik konkurencji wykonuje obie fryzury)
  • konkurencja indywidualna do wyboru:
-fryzura z fal i pierścieni na mokro - a'la Monroe (wyłącznie I rok nauki),
-fryzura ślubna z długich włosów.

Prace konkursowe można będzie wykonywać wyłącznie na główkach. Uczestnicy mogą startować tylko w jednej konkurencji. Zapisy chętnych osób do udziału przyjmujemy w Biurze Cechu do 15 stycznia 2019 roku.

(Regulamin Konkursu dostępny w Biurze Cechu)

Zachęcamy wszystkich uczniów fryzjerstwa do czynnego udziału w konkursie. Zapisy chętnych osób do udziału przyjmujemy w Biurze Cechu do 15 stycznia 2019 roku.

Organizujemy również wspólny wyjazd autokarowy. Na wyjazd mogą zapisywać się zarówno osoby biorące udział w konkursie, jak i osoby, które chcą się przyglądnąć, w jaki sposób przebiega konkurs fryzjerski.

Zapisy osób chętnych na wspólny wyjazd autokarowy przyjmujemy w Biurze Cechu do 28 lutego 2019 roku.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.