2019-04-17

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Cech Rzemiosł Różnych w Mielcu, informuje, iż 25.04.2019 r. (czwartek) o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne kursu kadry i płace dla osób początkujących. Chętne osoby serdecznie zapraszamy.

2019-02-13

STAŻE DLA OSÓB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA

Zapraszamy do zapoznania się z projektami w ramach, których oferowane są szkolenia i płatne staże dla osób bezrobotnych.
Więcej informacji pod adresem: http://kariera.ida-system.pl/
oraz http://www.kwalifkacje.ida-system.pl/

2018-07-17

Uwaga! trwa nabór na kurs pedagogiczny!

OŚRODEK SZKOLENIOWY CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W MIELCU ogłasza nabór 80 godzinny kurs pedagogiczny dla:
instruktorów praktycznej nauki zawodu,
wykładowców pozaszkolnych form kształcenia.

Koszt kursu wraz z egzaminem to 750,00 złotych.
Kurs pedagogiczny jest nieodnawialny!
Zrobiony raz, ważny jest na całe życie! Bliższe informacje i zapisy w Biurze Cechu Rzemiosł Różnych w Mielcu, ul. Krótka 1 lub pod nr tel. 17 773 11 79.

XIX Ogólnopolski Konkurs wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy.

Konkurs rozgrywany był pod patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego oraz Głównego Inspektora Pracy - przebiega on w dwóch etapach - wojewódzkim i ogólnokrajowym.

Na szczeblu regionalnym Konkurs odbył się w dniu 04.04.2019 r. w Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie.

Uczestnikami mogli być wyłącznie uczniowie posiadający aktualną umowę o pracę w celu nauki zawodu i odbywający tę naukę w zakładach zrzeszonych w Cechu.

Cech Rzemiosł Różnych w Mielcu reprezentowało 5 pracowników młodocianych.

Pierwsze, drugie i trzecie miejsce zajęli nasi podopieczni, tj.: I miejsce zajął Marek Grzech - uczeń zawodu „monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych” pod okiem Mistrza Pana Mariana Pszczoły, II miejsce zajął Mateusz Sambor - uczeń zawodu „monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie” u Mistrza Pana Józefa Dolota.
Stanowią oni dwuosobowy zespół, który 22 maja br. będzie reprezentował Podkarpacie w finale ogólnokrajowym w Warszawie.

III miejsce zajął Dawid Chwałek - uczeń zawodu "monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych" Mistrz Pan Paweł Jasina.
  IV miejsce Gabriela Partyka - uczennica zawodu "cukiernik" Mistrz Pani Barbara Tyter.
   VI miejsce - uczennica zawodu "cukiernik" Katarzyna Kopeć Mistrz Pani Elżbieta Działowska.

Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia na ogólnopolskim konkursie w Warszawie!!!